NE ARAMIŞTINIZ?

PLAŞ PLASTİK

1979'dan

1979 yılında kurulan PLAŞ Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türk sanayinin bu yıllarda başlayan kaliteli ambalaj arayışını doğru zamanda değerlendirerek çok hızlı bir gelişim göstermiştir.

Gıda, kişisel bakım, ilaç ve temizlik ürünleri sanayilerinin ihtiyacı olan şişe, kapak ve özel itina gerektiren enjeksiyon ürün ihtiyacını en iyi kalite ile karşılamaktadır. Belirtilen sektörler için PET, Polietilen Polipropilen şişe ve kapak üretiminin yanı sıra su sektörü için Polikarbonat Damacana üretimi de gerçekleştirmektedir.

PLAŞ, deneyimli ekibi ve mevcut teknolojinin sunduğu en iyi makineleri barındıran tesisleri ile 40 yıldır iddialı kalite anlayışını sürdürmektedir. 1979'da yola çıktığı azim ve heyecan ile üretime devam etmekte, çevreye ve insana hassasiyet ile yaklaşırken özel tasarımlı farklı şişe modelleriyle vitrinleri süslemektedir.

Bulunduğu sektör içerisinde en iyi kalite kontrol ekipmanı ve donanıma sahip olmanın haklı gururunu taşıyan PLAŞ, kalite konusunda ciddi hassasiyet göstermektedir. Bu sebeple ISO 9001 ve FSSC 22000 kalite yönetim sistemlerine uzun yıllardır sahiptir ve gerekliliklerini sıkı bir şekilde uygulamaktadır.

PLAŞ'ın hedefi konusunda lider bir oyuncu olmak, sürekli ve istikrarlı bir büyüme sağlamaktır.

Yönetim Sistemleri Politikası