Yemeklik Yağ

Tohum Yağları

Günümüzün en değerli ve en çok talep edilen ürünlerinden zeytinyağı ilk günkü sağlığını, kalitesini ve saflığını hiç kaybetmesin diye zeytinyağının dokusunu bozan güneş ışınları ile temasının önüne geçiyoruz. Bunu sağlamak adına hem şişelerimizi hem de kapaklarımızı sürekli geliştirirken, tasarımdan ödün vermeyerek estetik özellikleri ile öne çıkan ürünlerin altına imzamızı atıyoruz.

Zeytinyağı

Zeytinyağı

Yağ sektörü için ürettiğimiz şişe, kavanoz ve kapaklar ile sektörün ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılayabilmek amacıyla yıllardır geliştirilmektedir. PLAŞ olarak, 0,5 litreden 5 litreye kadar şişe ve kavanoz çeşitlerimizle Türkiye’de bu konuda en kapsamlı çözümü sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kalitemizi daim kılmak adına şişe, kavanoz ve kapaklarımızı devamlı kalite kontrol altında üretiyoruz.

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri

Süt, ayran, kefir gibi insan sağlığına doğrudan ilgilendiren ürünlerin ambalajlarında gıdaya uygun, saf hammaddeler kullanıyoruz. Gıda ürünlerinin şişelerini, pozitif basınçlı hava kullanılarak sürekli sterilize edilen tesislerimizde, kapalı hatlar ile dış faktörlerden koruyor ve otomatik diziciler ile tüm süreci el değmeden tamamlıyoruz.

Sirke, limon sosu, ketçap, hardal, mayonez gibi gıda ürünleri için, güvenlik önlemlerimizin yanı sıra tasarımlarıyla da farklılaştırıyoruz. Tasarım ekibimizin tasarladığı ambalajları deneyimli teknisyenlerimizin işlediği kalıplarla üretiyor, market raflarında dikkatleri üzerine toplayan ürünler haline getiriyoruz.

İçecek

İçecek

Gazlı içecek ve meyve suyu ürünleri için 200 mililitreden 2,5 litreye kadar farklı hacimlerde geniş bir yelpazede çözüm sunmaktayız. Sunduğumuz çeşitli ağız yapıları ve ürüne uygun kapak üretimimizle desteklenen şişelerimizi, müşterilerimizden gelen talepler ve ürünün niteliğine özel olarak farklı renk tonlarında, hedef kitleye ulaşacak şekilde üretebiliyoruz.

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

Raflarda yenilikçi ve özgün tasarımları ile dikkat çeken, ürünlerinize değer katan ambalajlar tasarlıyoruz. Tasarım ekibimiz, hayalinizdeki ürünleri olabilecek en kaliteli, güvenilir ve ekonomik şekilde hayata geçirip beğeninize sunmaktadır.

Tasarımlarınızın eksiksiz bir şekilde işlenip, rafta ön plana çıkacak şekilde tüketici ile buluşabilmesi adına PLAŞ kalıphanesini 2011 yılında modernleştirerek Gebze tesisine tasımış ve sayısız yenilikçi projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Ev & Endüstri Kimyasalları

Ev & Endüstri Kimyasalları

Görsellik ve kullanım rahatlığının ön plana çıktığı, yoğun rekabetli ev ve endüstri kimyasalları sektörü için 45 yıllık deneyimimiz ile çözüm üretiyoruz. Ürünlerinizin görsellikleri ve kullanım deneyimleriyle rakiplerinden sıyrılması için çalışıyoruz. Küçük hacimli ürünlerin yanı sıra on litreye kadar her türlü ürününüz için size özel ambalaj çözümleri yaratıyor, sadece raflarda değil sevkiyat sırasında da size avantaj sağlayacak tasarımlar yapıyoruz.

Medikal

Medikal

1992 yılında Türkiye'nin ilk göz damlası şişesini ürettiğimizden günden bu yana edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimimizle ilaç firmalarına özel çözümler sunuyoruz. Hem tesisimizi hem de personelimizi ilaç sektörünün gerektirdiği hassasiyete uygun seviyede tutmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Bu sebeple tesislerimizi pozitif basınçlı hava kullanarak sterilize ediyor, kapalı hatlar ile dış faktörlerden koruyor ve otomatik diziciler ile tüm süreci el değmeden tamamlıyoruz. Standart veya özel tasarım olmak üzere uygun ambalaj çeşitlerini ISO standartlarındaki yüksek kalite ve gelişmiş üretim koşullarıyla üretiyoruz.

Şişelenmiş Su

Şişelenmiş Su

Suyun kaynağından temiz ve güvenli bir şekilde tüketici ile buluşturulması hedefiyle yıllardır Plaş Damacana'yı üretiyoruz. Üretiminde 100% saf hammadde kullanıyor, enjeksiyon şişirme teknolojisiyle dengeli malzeme dağılımı sağlıyor ve labaratuarlarımızda kalitesini onaylıyoruz. Uzun çevrim hayatı, kalitesi ve görsel üstünlüğü ile Plaş Damacana farklıdır.