NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

1979'dan bu yana müşteri odaklı tutumumuz sayesinde bugün Türkiye sınırları içerisinde 4 ana üretim tesisi, iki in-house tesis ve kendi kalıp üretim tesisimiz ile kapsamlı bir hizmet vermekteyiz. Teknolojiye, alt yapıya ve insana yaptığımız yatırımlar sayesinde sürekli ve istikrarlı bir ambalaj üreticisi olarak yolumuza devam etmekteyiz.

LÜLEBURGAZ TESİSİ
LÜLEBURGAZ TESİSİ

Lüleburgaz tesisimiz ilk olarak 1979 yılında kurulmuş olup, 1982 yılında bugünkü yerine taşınmıştır. Güncel olarak 15.000 m² açık alan ve 9.000 m² kapalı alana sahiptir. Firmamızın PET üretimi ile ilgli enjeksiyon ve şişirme hatlarına ev sahipliği yapan tesis, aynı zaman HDPE, PP ve EVA malzemelerinden kapak üretimimizin de merkezidir.

GEBZE TESİSİ
GEBZE TESİSİ

2007 yılında kurulan Gebze tesisimiz bugünkü yerine 2014 yılında taşınmıştır. Toplam 14.500 m² kapalı alana sahip bu tesis, şişe ve enjeksiyon ürünleri üretim alanları, 5500 paletlik depo alanına ek olarak kalıp üretim alanımıza da ev sahipliği yapmaktadır. Yıl boyunca müşterilerimizin hem üretim hem de tasarım ihtiyaçlarına hizmet vermektedir.

İZMİR TESİSİ
İZMİR TESİSİ

2001 yılında kurulan İzmir tesisimiz bugünkü yerine 2006 yılında taşınmıştır. Toplam 8.500 m² kapalı alana sahip tesisimizde PET hammaddeden mamül şişe ürünleri üretimi yapılmaktadır. Tüm tesis pozitif basınçlı hava ile kontaminasyon risklerine karşı korunmaktadır. 3500 paletlik deposu ile yılın 365 günü müşterilerimize hizmet vermektedir.

MERSİN TESİSİ
MERSİN TESİSİ

2001 yılında bir in-house projesi olarak başlayan Adana operasyonumuz, bugün modern PET parkuru ile Mersin'de hizmet veren bir işletme haline gelmiştir.

AYVALIK IN-HOUSE
AYVALIK IN-HOUSE

2001 yılında faaliyete geçen Ayvalık in-house projemiz, müşterimizin üretim hattına entegre bir şekilde ambalaj üretmeye devam etmektedir. In-house çözümümüz sayesinde ortaya sürdürülebilirlik ve verimlilik açısından birçok fayda sağlanmakta, taşınmadan kaynaklanabilecek problemler tamamen elimine edilmektedir. 

ÇORLU IN-HOUSE
ÇORLU IN-HOUSE

1999 yılından beri ülkemizin çeşitli bölgelerinde birçok in-house projeye imza atarak elde ettiğimiz deneyimimiz ile 2019 yılında Çorlu in-house projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. 20 senelik birikimimiz sayesinde in-house projelerimizi  hızlı ve etkili bir şekilde hayata geçirip, müşterimizin tesisinde büyük değişikliklere gerek kalmadan üretime başlayabiliyoruz.